Kazak Tur Tarihçe
Turizm sektöründe 20 yılı geride bırakan, bu süreç içerisinde ise marka değerini ileri taşıyan Kazak Turizm, ulusal gücünü, uluslararası alana da yansıtmayı başarmıştır. Ülkemizin ve dünyanın tüm güzelliklerini, toplumumuzdaki herkesin görebilmesi için tur programlarında en doğru zamanı planlayan, daima ekonomikliği ve konforu sunan Kazak Turizm, bugüne dek on binlerce tatilciye memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermiştir.

Kazak Turizm, Servis Taşımacılığından Toplantı ve Seminer Organizasyonlarına, Şehir içi ve Yurt içi Araç Kiralamadan, Öğrenci ve Personel taşımacılığına kadar sıralanan büyük hizmet alanları ile dünden aldığı deneyimi, bugüne taşıyor; müşterilerini gelecekte de memnun etmek için bugünden çalışıyor.
Vizyonumuz
Turizm sektöründe, benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan bir marka olmaktır.
Misyonumuz
- Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek,

- Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak,

- Sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak,

- Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak,

- İlişkide bulunulan kurum ve kişilerle de uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak,

- Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemektir.