Hizmetlerimiz - PERSONEL TAŞIMACILIĞI
Personel Taşımacılığı'nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Kazak Turizm tarafından teminat altına alınmıştır.

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Kazak Turizm, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Personel taşımacılığı nasıl ortaya çıkmıştır? 20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır. Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır.

Türkiye’de personel taşımacılığının günümüzde en çok arttığı kentlerin başında da özellikle Ankara gibi büyük şehirler gelmektedir. Çalışanlarınıza güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren Kazak Turizm, personelinizin çok daha verimli çalışmalarını sağlayabilmek için, kalite standartlarını her daim yüksek tutarak geliştirmektedir.


Personel Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?


Kazak Turizm, müşterilerinin personellerini belirlemiş olduğu güzergah doğrultusunda sabah evlerinden iş yerlerine, akşamda iş yerlerinden evlerine dakik bir şekilde güvenle taşıyarak, oluşabilecek her türlü personel ve iş kaybını önlemektedir. Personel taşımacılığı sayesinde şirketler, farklı yerlerdeki çalışanlarını hem metropol trafiği hem de diğer olumsuzluklardan kurtarma imkanını yakalamış ve bu sayede personellerine daha uygun çalışma ortamı ve çalışma zamanı hazırlayarak, çalışanların verimlerini artırmayı başarmışlardır.

Personel Taşımacılığı hizmetlerinden yararlanan firmaların, şirketlerin, fabrikaların ve kurumların edinmiş olduğu avantajların başında şunlar gelmektedir.

Personel Taşımacılığı Sayesinde;

a) Personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenir,

b) Personelin trafik veya benzeri problemlerden ötürü işe geç kalması ve geliş zamanlarının değişkenliği azalır,

c) Personelin birbirini daha iyi tanıyarak, kaynaşmasını sağlar,

d) Personelin rahat bir servis ortamında zamanlarını daha verimli ve iyi bir şekilde değerlendirme fırsatı doğar.